Home

Osoba odpovědná za sportovní hru povýšení únos běh na lyžích štafeta muži zlatíčko moje prsten kulka

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování

Krčmář po prvním úseku vedl, ale za pizzu ušetřil. Štafeta byla až  jedenáctá - Sport.cz
Krčmář po prvním úseku vedl, ale za pizzu ušetřil. Štafeta byla až jedenáctá - Sport.cz

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky,  obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky, obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo  třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Norky po 12 letech nevyhrály štafetu, Češky čtrnácté. Drama i mezi muži |  iSport.cz
Norky po 12 letech nevyhrály štafetu, Češky čtrnácté. Drama i mezi muži | iSport.cz

Česká štafeta běžkyň na lyžích byla na MS osmá, vyhrály Norky - Sport.cz

Čeští běžci na lyžích mají senzační bronz ze štafety! | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Čeští běžci na lyžích mají senzační bronz ze štafety! | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Čeští biatlonisté dojeli ve štafetě na mistrovství světa na čtvrtém místě,  neudrželi senzační vedení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští biatlonisté dojeli ve štafetě na mistrovství světa na čtvrtém místě, neudrželi senzační vedení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato  patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování

Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké  lyžování
Smíšená štafeta obsadila na závěr MSJ a U23 třinácté místo | Běžecké lyžování

Ondřej Černý – Wikipedie

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Zajc se stal mistrem světa na velkém můstku, norští běžci vyhráli štafetu |  ČeskéNoviny.cz
Zajc se stal mistrem světa na velkém můstku, norští běžci vyhráli štafetu | ČeskéNoviny.cz

Nečekaná bronzová radost - Ostatní - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Norské lyžařky ve štafetě dál kralují, v Lahti na ně navázali i muži -  Sport.cz
Norské lyžařky ve štafetě dál kralují, v Lahti na ně navázali i muži - Sport.cz

OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj  dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování

Norové vládli štafetě na MS, Češi bez Nováka a Fellnera dostiženi o kolo |  iSport.cz
Norové vládli štafetě na MS, Češi bez Nováka a Fellnera dostiženi o kolo | iSport.cz

Mistrovství světa 2023, Štafeta - Muži - live výsledky | Klasické lyžování,  Livesport.cz
Mistrovství světa 2023, Štafeta - Muži - live výsledky | Klasické lyžování, Livesport.cz

Výsledky MS v biatlonu 2023: Češi v mužské štafetě čtvrtí | iSport.cz